email Wyślij e-mail
phone Kontakt telefoniczny
instagram Nasz Instagram
logo loader
logo loader element

SmartCare to nowa marka należąca do grupy SmartWork

Jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora pośrednictwa pracy. Aktualnie posiadamy biura nie tylko w Polsce, lecz także Ukrainie, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Azerbejdżanie, Uzbekistanie, Kazachstanie i Niemczech.

SmartWork koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb kadrowych dla partnerów biznesowych z wielu branż, działając w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe: www.smartwork.pl

O nas

O SmartCare

Marka SmartCare powstała w odpowiedzi na pojawiające się coraz częściej zapotrzebowanie na usługi sprzątania oraz usługi opiekuńcze dla seniorów i osób chorych, wynikające nierzadko z sytuacji wymuszonej przez rynek pracy i stawiane przed nami wyzwania społeczne, a z drugiej strony będące także efektem naszych świadomych wyborów jako konsumentów i przedsiębiorców.


Wśród naszych Klientów są seniorzy, którym pomagamy w organizacji codziennych aktywności oraz osoby prywatne, dla których świadczymy usługi sprzątania domów i mieszkań.


Nasi Klienci to także Partnerzy Biznesowi, którzy postawili na jakość i optymalizację usług sprzątania wielkopowierzchniowego w swoich biurach, halach produkcyjnych i magazynach, dzięki czemu mogą koncentrować się na działaniach związanych z rozwijaniem własnych firm i przedsiębiorstw.

Nasze wartości

Nasze wartości

SmartCare, będąc częścią grupy SmartWork, odzwierciedla wartości tak bardzo ważne dla wszystkich naszych marek:

Profesjonalizm

Najwyższą jakość

Indywidulane podejście do potrzeb każdego klienta

Zatrudniani przez nas specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie, kwalifikacje oraz umiejętności pozwalające na pracę w sektorze usług sprzątających, jak i w branży opiekuńczej.

Networking

Naszą wiedzę i profesjonalizm potwierdza członkostwo w dużych i prestiżowych stowarzyszeniach takich jak: